Main menu

 

In October we have last season price and redused the  visa denial fee/


Безкоштовне навчання та отримання американського сертифікату рятіваника в березні в Києві.


Як зараз кажуть, ми даруємо 50 доларів на реєстрації у програмі Summer Work and Travel USA 2017. Тільки з 17 по 25 листопада. Тільки студентам з Луцька та Одеси. Не проґавте свою вдачу!


До нас часто звертаються студенти, які побували в інших агентствах і не можуть розібратись в тому, скільки загалом їм запропонували заплатити. Тому ми зробили дуже прості фінансові умови для нашої програми:


See our special offers valid untill September 15.


Як ми раніше повідомляли, ми офіційно закінчуємо набір до програми 1 лютого. Це означає, що всі студенти, які пройшли скайп співбесіду та зробили вибір роботодавців до 1 лютого ОБОВ'ЯЗКОВО будуть прийняті до програми. Решта - при наявності вільних місць.


Продолжается регистрация в программу на условиях прошлого сезона. Всего четыре шага до Америки: анкета-контракт-виза-билет


The fee will ineasecr for 50 usd. Want to save money? Register by the end of week (5.10.14) - http://usec.kiev.ua/application 


We moved to new location!
08:56 04.09.2013

We moved to new location! Our new address is 1B Sheludenko str, 2 floor, room 206. This is at Solomon International University, main entrance.


Summer Work and Travel 2013
11:03 06.09.2012

Набір до програми розпочинається з 7 вересня! Заповнюй попередню анкету на нашому сайті і бронюруй собі місце у програмі!